Kdo jsem

Co o něm říkají: "V roce 2008 vstoupil do klubu VOZEMBOUCHŮ,protože jezdí jako magor. Věnuje se zemědělství i když vypadá jako falešnej hráč pokru."

... nutno podotknout, že vozembouchem jsem byl zcela nedobrovolně a zcela nevinně :-) Co se týče zemědělství, tak tam je to už taky trochu slabší, teď spíš lezu po zahradě. No a co se týče hazardu..muhehe.
Moje motorkářská minulost je, asi jako skoro každýho co mu je tolik co mě, docela podobná..taky jsem dráždil otcovu dvěstěpáďu když nebyl doma :-) .Jednou jsem domů za tmy přijel na prázdný zadní gumě z asi 20 kilometrový "dálky"..no ale tehdy jsem měl prdel pěkně vyštípanou, jestli dorazím..otec mě seřezal a byl na delší dobu klid.. Coby již maník po čtyřicítce jsem napřed do práce a po okolí sedlal malého skůtříka a jak se říká..s jídlem roste chuť- a už to jelo, Virážka 535 a pak už Magna od roku 2006. Velká láska na první pohled...no sedlal jsem i toho fýrerova mastodonta. Je to zase trochu o něčem jiném, člověk si na tom připadal že jede na štaflích, ale je to skvělé a stále skvělejší. Pak už jen Versys ..K Magně jsem se však rád vrátil a šel jsem do "Supermagny" .. a to je píseň nevídaná..
Jsem moc rád s tou bandou, co se občas sleze, zakalí a pojezdí. Díky lidi.