Akce

Koukněte na pár akcí, které páchali naši členové jinde a jindy než na společných srazech..

MagnaMeeting u Trubičků

V Hořicích, v hospodě U jízdárny, jsme si poprvé ukázali jak budou vypadat nášivky, které si budou moci členové připíchnout na vesty. Vypadaly pěkně a Kotleta s Petrem se nás snažili přesvědčit o tom, že na srazu emsíček nasazovali své mrzké životy, abychom se mohli zahalit do barev. Všichni samozřejmě víme, že to bylo tak na úrovni Honzíkovy cesty a jeho první hororové jízdy vlakem ;-),.. nicméně jim budiž jim vzdán hold za umíněnost a neohroženost se kterou toto privilegium pro ostatní vydupali. Všichni jsme s vděkem přijali vlídné pohoštění a ubytování u Trubičků, bez kterého bychom si tak hezky vylít hlavy nakonec nemohli a museli bysme jet domů. Děkujeme (a někteří se možná i omlouvají za demolici záchůdku...a většina z nás za rezavý tůje..čest jejich památce)

Tanec Slnka 2014 a okolní státy

Tanec Slnka v kempu Dubník u Nového Mesta n.Váhom(SK) patří dlouhodobě k námi vyhledávaným motosrázkům.Letos se opět zadařilo a pár se nás tam sešlo. Popilo se, pojezdilo po okolí, našla se nová koupací nádrž..Dobře bylo. Po srazu se partička ve složení: Fógl,Tomass,Ivana,Ilona a Emper rozjeli ještě dále na východ a přes Tatry dorazili na Šíravu a přes maďarské kopce na Mátře zpět na Slovensko, severní Moravu a zpět domů..přes 2000km bylo velmi krásných.

Motopožehnání 2014

Zase po roce jsme si poslechli pár hezkých slov pana faráře, někteří se i zamysleli nad smyslem jeho slov.Byli zcela určitě i tací, kterým to bylo fuk. Důležité bylo, že jsme se zase po delší době sešli s lidma, které jsme chtěli vidět. Popilo se, pojedlo i potancovalo a bylo to fajn. Kotleta přijel na své nové, krásné Supermagně. Byli i tací co O5 po půlnoci lezli do bazénu..inu každej je trhlej po svém
:-)))
Amen.Motobus 2014

Ahoj všem. Posíláme něco málo fotek z autobusového motovýletu ko Kutné hory. Po předlouhé cestě jsme zvládli návštěvu Kostnice, pak už jsou naše zážitky poněkud rozmazané ;-) Děkujeme za návštěvu příznivcům Magny, konkrétně Trubičkovi s rodinou, Standovi s manželkou a Pepovi. SLibuna jako obvykle nezklamal !! :-P Na všechny se budeme těšit na Motopožehnání, které bude 10-11.5.2014. Detaily akce se včas dozvíte. Petr a Janča

Jawa cz

Příznivci té naší slavné značky v plné parádě. Přijeli i ti, kteří již Jawu nesedlají a bylo to jako vždy velkolepé.

Seriózní workšoup

Ani trocha seriózní práce nás nemůže rozházetBýkeři ve Zlíně

Akce naší východní sekce - zřejmě dost podařená akce,byly i mažoretky, takže fše fpořadku.

PF 2012

Pozdrav z dalekého severu...u hlavonožců slavili Čert,Bimbo a Jarda se svými polovičkami.Protože byli jediní, kteří si vzpomněli a udělali pár fotek, patří jim zde zasloužené místečko..

Živá houšť

Jak a kde zahájit či ukončit sezónu? Překvapivě nejlépe, jako vždy, na Slapech, to dá rozum. Venku je sice halda sněhu, ale komu by to vadilo.

O5 zahraniční slnko

Jeli jsme se opálit do zahraničí, vydařilo se to velmi.Jak jinak, že !Motopožehnání

Před sezónou jsme se nechali pojistit..Magnáti na Vorlíku

Pořádejme parádní párty pro pár pijanů, pějme pak píseň pěknou, pojezme pašíka, popijme pivo, pokuřme, potom popojeďme pacholci! Pochvalme pochybné pořadatele. Pa příště.

Maxování

Pár fotek s Maxou ve sklípku...Koulování alá Polom

Velmi vydařená akce na sněhu v Orlických horách s maškarním rejem :-)))

Čert 4ever

Pár obrázků na památku našeho milého Čerta senioraMANŽELATA 2008

Akce, kde hlavní roli sehráli Kotletovi :-)TANEC SLNKA 2007

Od roku 2007 docela pravidelná akcička Magnátů i jejich příznivců :-) Probíhá v zahraničním areálu Dubník u Staré Turé. Tatranský čaj a jiné radovánky jsou na denním i nočním pořádku.

GRUNT 2007

Druhá  zimní akce se odehrála ve Žďáru nad Sázavou ve stylovém hotýlku. Proběhlo pitíčko i žrádýlko, moc hezky jsme si to užili. Přesun se uskutečnil vlakem -hoodně výživná záležitost no a taky autama..holt byla kosa jak kráva. Klikejte kam je libo.

VALNOVKA 2006

Zimní akce v hotelu Valnovka, které pořádal Petr s Janou byly vždy naprosto bezchobné - no posuďte sami..

Magna srazy

Od počátku existence klubu bylo cílem setkávat se, poznávat nové lidi po celé republice ( a někdy i za hranicemi), pokecat si o svých strojích, poučit se a získávat nové zkušenosti. Jezdili jsme a stále jezdíme na nejrůznější akce a srazy. Vlastně netrvalo moc dlouho od úvodního setkání  v Praze a započala nová éra klubu a to Magna srazy. První sraz se uskutečnil u, od té doby neoficiálního šéfa klubu, Petra "Maxy" Bartoše  v Kostelci u Kyjova a od té doby dodržujeme tradici minimálně jednoho Magního srazu ročně.

Koukněte na pár fotek z každého srazu ... první sraz je až dole :-) ..klikat se dá téměř všude..

 

STARÁ ŽIVOHOŠŤ

Rok : 2023 (Sraz č.XX)

Pořadatel : Petr, Démon, Mireček, Jura

Výroční 20. srázek všech magnajezdců se odehrál v červnu tohoto roku a byl to sraz výroční, slavnostní a klasicky povedený. Letos se na pořádání srazu podíleli až čtyři členové. RS Stará Živohošť je nám všem velice známá především díky pravidelným jarním i podzimním akcím k otevření i uzavření sezóny, ale hlavně nebývale štědrým kalorickým přídělům a nepřeberného množství vypitého chlastu :-D . Letos byl sraz ozvláštněn tím, že klub poskytl 4 sudy piva a hafo zeleného žabího hlenu zdarma a tudíž bylo zase o fous veseleji. Letos poprvé nebyla sobotní vyjížďka, která byla nahrazena bohatým programem např. ukázkami první pomoci a kaskadérskou produkcí. No a vzhledem k tomu, že se výrazně oteplilo, tak mohly proběhnout i vodní radovánky v místním bazénu.. do řeky snad nikdo nelez. Proběhlo přijímání tří nových členů (Milhouse, Hlava a Ronny).. večerní Elvis pařil jak za mlada.. a přišel i obávaný kouzelník. Klubového výročního plechovkového piva, který pořadatelé připravili, se každý mohl nalemtat dosystosti. Inu, bylo to vydařené setkání a již se těšíme příští rok na Moravu, kde budou hostiteli velmi vyzrálí jedinci - TK Magna, Dany, Tata, Martin, Iceman a Viking

 

 

 

Kytlice

Rok : 2022 (Sraz č.19)

Pořadatel : Festr

Oddechli jsme si ! Kovid skončil.. alespoň v té míře, že buzerace lidí skončila a tak jsme se mohli setkat v klasickém červnovém termínu znovu po dvou letech. Srázek uspořádal Festr a nesl se v lehce hororovém pojetí, zejména jeho hlasu, který se s filmovým bratrem mohl směle měřit. Krásný kempík, krásné počasí .. alespoň do pátečního večera.. v  milém prostředí téměř Šluknovského výběžku. Lidičky, kteří přijeli ve středu a čtvrtek opět ukázali po okolí hrdé společenství magních jezdců, kteří se projeli Děčínem i Hřenskem, nakoukli do Miroslavovy země i Půlnočního království .. V pátek dorazili všichni ostatní a sbratření proběhlo opět velmi kvalitně. Sobota se nesla v duchu vyjížďky k čedičovým varhanům - Panské skále u Kamenického Šenova, známé to pohádkové destinace. Obídek a odpoledne plné tekutých dobrot, soutěží a tomboly.. oblíbené to kratochvíle všech. Výtěžek z této bohulibé činnosti poputuje na účet Trubičky juniora, jehož taťka už s námi, bohužel rok není...Večer se Festrovi hodně :-D vydařil. Svojí svatbou s krásnou (ne)známou, hovořící neznámým jazykem a zejména vystoupením dvojice líbezných zpěvaček, která sklidila žádný potlesk.. inu, vše se zkrátka nemusí trefit do vkusu drsného obecenstva. Ráno bylo krásné a dojezd domů poznamenala drobná šarvátka motocyklu malé Štikové s autem...tak srůstej maličká .. příště se výročně srazíme o5 na Živé Houšti a za dirigentským pultíkem bude Vocída and his melody boys.

 

 

LaRocca

Rok : 2021 (Sraz č.18)

Pořadatel : Bedříšek

Dalším srazem, který se uskutečnil v dobách kovidových byl srázek, který  proběhl v září roku 2021 a pořádal ho v kempu LaRocca u Konstantinových Lázní, na západě Čech Bedříšek. Neměl tolik štěstí na počasí jako jsme měli v předchozím roce v Netolicích, trochu poprchávalo, trochu chcalo při příjezdu a někteří zmokli i po cestě domů, ale nikomu to moc nevadilo a byli jsme rádi, že se zas po roce všichni vidíme. Natěšenci přijeli už ve středu i čtvrtek, zapařilo se kvalitně. V pátek jsme pojezdili po okolí, obědvalo se v báječné restauraci Ve skále v Chodové Plané a skoukla se i majnstrýt v Mariánkách. Sobotní vyjížďka se v pochmurném počasí vydařila. Posoutěžilo se a večerní párty se zdařile rozjela. Přijalo se pár černobílých čekatelů (Hlava a Milhouse) .. nedělní kalné ráno sice moc na náladě nepřidalo, ale všichni se nakonec dostali domů v pořádku. Už se všichni těšíme na další srocení, které uspořádá Festr na severu Čech

 

 

NETOLICE

Rok : 2020 (Sraz č.17)

Pořadatel : Emper, Eňa, Libuna Welká

Letošní kovidový rok, narušil poprvé naši tradici v termínu konání srazů a od června jsme museli čekat až do září. Nicméně.. čekání se vyplatilo (počasí bylo boží) a my jsme byli o to více natěšení. Srázek proběhl poprvé v Jižních Čechách v kempu Podroužek u Netolic. Podtitulem bylo téma "Naruby" a účastníci srazu potvrdili svými oblečkovými kreacemi velký smysl pro humor :-) . Proběhly předsrazové výlety po okolí včetně návštěvy temelínské elektrárny. Sobotní vyjížďka se odehrála za drobné asistence policie, abychom mohli Č.Krumlovem (kde jsme se prošli po zámecké zahradě) projet bez problémů. Nacpali jsme se ve známé obci Holašovice a po návratu do kempu jsme si lehce zasoutěžili a pak se věnovali radovánkám, kvůli kterým na srazy jezdíme. Večer proběhlo trochu živé hudby a to byla ta správná tečka za vydařeným srocením... no a příští rok, doufejme, že zase v červnu .. u Bedříška na západě Čech.

 

 

 

RAPOTÍN

Rok : 2019 (Sraz č.16)

Pořadatel : Cobra

S roční přestávkou jsme se opět srotili na Moravě a opět to byly Jeseníky a to oblast kolem známého zámku ve Velkých Losinách, kde se v minulosti udály nepříliš pamětihodné události a to konkrétně čarodějnické procesy s místními ženštinami. I proto pořadatel Cobra nazval 16.srázek jako "MAGNASABAT" a byl to opravdu příznačný název. Čarovali jsme po okolních kopcích, nádhernou vyjížďkou  a lanovkou jsme se dostali k nádrži Dlouhé Stráně, která byla sice lehce vypuštěná, nicméně stále úchvatná. Cobra a kol. (+1) :-) byl výborný, jídla a pídla hafo, sobotní vyjížďka vedla přes Červenohorské sedlo k obídku na Ramzové a dalším radovánkám. Večerní juchanda byla korunována hudební produkcí Cobra a spol. a bylo to výtečné.. velká gratulace ke skvěle uspořádané akci. Příští rok se poprvé uvidíme v Jižních Čechách.

 

Ještě více Více


STARÁ ŽIVOHOŠŤ

Rok : 2018 (Sraz č.15)

Pořadatel : Petr

Na starých známých místech jsme se srotili letošního roku a bylo to opět krásné shledání po roce. Nedočkavci již od středečních či čtvrtečních odpolední okupovali naše rekreační středisko. Vše bylo připravené a zabezpečené v nejvyšším komfortu. Nedostatku jsme neměli ani materiálně natož duchovně... proběhl výlet na lodi pro dříve dostavené.. postupně doráželi i ostatní... Do svých řad členů klubu bylo přijato několik čekatelů, kteří s námi již nějaký ten pátek kroutí. Někdo se vožral víc a někdo méně a vo tom to je. Všem vedení klubu připravilo malé překvapení v podobě vlastného ležáku, který jsme vlastnoručně již v dubnu pomáhali vařit a dopadlo to , myslím, výborně... tak příště, bardi a bardice.. u Cobry v Jeseníkách...

 
KARLOVY VARY

Rok : 2017 (Sraz č.14)

Pořadatel : Reno Rot alis Qapík

Letos jsme se v nevídaně velkém počtu srazili v "malebném" kempíku Březové Hory u Karlových varů a pod vedením Qapíka jsme jako snad jediný motoclub projeli slavnou karlovarskou kolonádu. Ubytování bylo hodně spartánské a obsluha v kempu byla hooodně svérázná až na hovno.. no ale jezdíme se potkávat hlavně z důvodů jiných než je rozčilování se nad žrádlem nebo stylu obsluhy.. jezdíme kvůli tomu, že rádi vidíme svoje xychty mezi jinými lidmi, které máme rádi... myslím, že jsme super parta a ža to tak zůstane. Odehrálo se pár pěkných soutěží, mezi členy bylo přijato pár nových ...plnoprávných ... projeli jsme krásnou krajinou a všichni jsme se v pořádku dostali domů..a to je nejdůležitější... tak za rok zase v červnu.. tentokrát na Živé Houšti...klikejte na nápis, obrázek,tlačítka... a připomeňte si ty krásné chvilky...

 

 

 

 

KAJLOVEC

Rok : 2016 (Sraz č.13)

Pořadatel : Štika

Štika se zhostil pořadatelství s famózním elánem a na 200% Vše bylo báječné a skvělé.Jídlo, pití, kemp, atmosféra, lidi, nálada, motorky..a k tomu rekord, za celý víkend se dostavilo 75 Magen. ..a tak už se zase těšíme za rok.. vymeteme karlovarskou kolonádu ... jo a nenechte si ujít profi video po tlačítkem "Více" .. klikem na obrázek se dostanete na rajčostránky našeho klubíku... tak Aloha.

 
 

SOBĚŠÍN

Rok : 2015 (Sraz č.12)

Pořadatel : Lucka (a Kotleta s Petrem :-D )

Srázek proběhl v krásném prostředí kempu YMCA kousek od Českého Šternberka.A hojnost magního lidu byla letost nevídaná. Přijeli i přátelé z Německa,Slovenska a dokonce jeden exotický kousek z Polska. Spousta lidí si dala den navíc a tmelilo kolektiv už od čtvrtka. V sobotu jsme za krásného počasí vyjeli na netradiční, za to výtečný orientační závodek, který byl báječně přerušován průtrží mračen s kroupama. Proběhlo i nezaviněné zranění, ale snad bude vše OK. Potlesk sklidili tanečnice z Lůčnice, nově přijímaní čekatelé i tombola, která přinesla zase nějaké mergle pro naše dvojčata... krásné to bylo...tak zase za rok.. tentokrát někde na rybníce mezi Štikama.

 
DRŽKOVÁ

Rok : 2014 (Sraz č.11)

Pořadatel : Tata

Celý Magní lid se již dlouho před srazem těšil na opětovné setkání po roce. Tento rok jsme po delší době zavítali na Moravu, kde v krásném prostředí, kousek od Zlína, v malém kempíku nazvaném poeticky "Držková" uspořádal Tata krásné srocení. Jídla i pídla bylo dostatek, slivovice tekla, pivo bylo studené, tak co víc si přát. Počasí nám přálo i při vyjížďce na poutní Hostýn a odpoledních pár motosoutěží. Rádi jsme mezi sebou přivítali i pár nových vlastníků Magny a doufáme, že vydrží. Kotleta představil svojí vizi nových "barev" na záda magnistů i nápad na "hodnostní označení" a dostalo se mu pochopení i uznání ;-)
Cestu domů, ve velikém vedru, zvládli všichni na výbornou a všichni se zase těšíme na shledání za rok, tentokrát na Kolínsko k Šukimu.
Zapsal: Kněz Emper :-D

 


 

NOVÁ ŽIVOHOŠŤ

Rok : 2013 (Sraz č.10)

Pořadatel : Petr a Jana

Tak se nám naše dvojice pořadatelů osvědčila a sezvala celou Magní společnost do kempu na Slapech. Účast byla požehnaná, přjel i kouzelník. Letos byl sraz věnován vzpomínce na našeho kamaráda Maxu, který už tu s námi bohužel není..přijela se na nás však podívat jeho dítka a řekl bych, že se jim mezi námi docela zamlouvalo. Teta Petra se jim věnuje co jí síly stačí a my ostatní je budeme určitě zpovzdálí sledovat.. Srázek se vydařil a to tak, že velmi, rádi jsme zase po roce viděli ty naše o rok starší xychty, ostatně fotky některých exemplářů jsou toho více než důkazem. Vyjížďka byla velmi netradiční, poté co jsme si zahučeli na přehradě s padajícími vodami, jak by řekl bratr náčelník Vinetů, tak jsme se královsky nadlábli a v dobrém rozmaru navštívili ranč Vendy Vydry. Prováděl nás sám mistr a poskytl nám přednášku na téma:"Podkovy ano či ne...tedy u koní" ..je totiž blázen do těch vysokejch srstnáčů..no my jsme zase blázni do jinejch ořů a myslím, že jsme tak všichni spokojení. Už se těšíme na Zlínsko, na další srocení Magního lidu v příštím roce..

 

 

SLAVONICE

Rok : 2012 (Sraz č.9)

Pořadatel : Petr a Jana

Petr a Jana, stejná jména, jen osoby a obsazení trochu jiné. Tato dvojka nám v úžasném městečku Slavonice ukázala, že jsou stále (nebo opět?) ve formě. Ubytování v hotýlku na náměstí sice pochybné kategorie, ale čistém a obecně v pohodě. Zábavou byla diskotéka v místním hašiš baru a vyjížďka kvůli stálému chcanci vlastně byla nebyla. Ostudně jsme si zadky vezli na korbičce Kotletova mnohomístného letadla. Navštívili jsme pár místních pohraničních pevnůstek i s výkladem, potloukli jsme se trochu po lese a bylo to zas hodně dobrý. Cesta domů se už nedala okecat a tak se navlékaly nepromoky..ostatní doma vylévali botky a ždímali helmy.

 

 

OSTRAVA-ŽERMANICE

Rok : 2011 (Sraz č.8)

Pořadatel : Tomass a Petra

Srazili jsme se po delší době na Moravské půdě. Kempík na břehu Žermanické přehrady, ubytování v chatkách, jídlo, pití, jako vždy pohoda. Společné posezení pod stanem, živá hudba, tombola, teplej Libuna s Pepínem no klasika jako vždy. Vyjížďka potešila hlavně sparťany, protože jsme navštívili nějakej stadiónek kde hraje nějakej místní spolek :-)) Dále jsme zalezli i do nory co jí tu říkají šachta..ještě že ruchadlo už bylo nefunkční. Tož hezké, Baník pičo...

 

 

PERUC

Rok : 2010 (Sraz č.7)

Pořadatel : Jarda a Ivana

Srázek obklopen slánskou přírodou a našimi přáteli z říše.Přijeli se na nás podívat do Peruce-krásného kempu, jako stvořeného pro srázečky. Veliká účast zahraničních účastníků,přijeli kamarádi ze Slovenska a právě z NDR přijelo snad 15 strojů. Super muzika a sqělé maso pečené v popelnici,slyšel jsem furt ekl a pak germáni měli za ušima boule :-)

 

 

HOŘICE

Rok : 2009 (Sraz č.6)

Pořadatel : Trubička

Srazík zpočátku uplakaný hustým deštěm, ale postupně se počasí zlepšovalo, hladina alkoholu utěšeně stoupala. Ve stanu, u gyrosu, pípy a s dobrými lidičkami, super. Účast byla opět výborná, potěšila ukázka Harleyů a hlavně vyjížďka do pivovaru. Někdo padal už předem a pivo vidět nechtěl, my ostatní jsme si dali nějakej nefiltrovanej škopek a vyrazili přes okruh, kterým se závodní stroje po Hořicích prohání. Večer živá hudba a zase trochu promile pod kůži.Odjezd se nesl v nové tradici, kdy Márty zaspal odjezd všech a v tomto trendu pokračuje v podstatě na každém srazu co se objevil. Nu což hlavně, že mu chutná.

 

 

OSEK U DUCHCOVA

Rok : 2008 (Sraz č.5)

Pořadatel : Kotleta

Prostředí kempu v Oseku u Krošnohorců se O5 velmi vydařil. Seňor Kotleta, Helča  a ostatní se opravdu vytáhli. Ubytování v chatičkách, jídlo a pídlo super. Vyjížďka směrem k hranicím zpočátku za slunečného počasí, postupně slejvák jak na horách..mazec. Návštěva cínového dolu, moc pěkné. Projížďka hlavním městem našich pouličních děv proběhla v pořádku, nikdo se zřejmě nespustil. Sraz kde Kotleta poznal další lásku svého života...Miláška

 

 

Skochovice

Rok : 2007 (Sraz č.4)

Pořadatel : Pepíno a Libuna

Srázek hodně povedený, kousek od Prahy v kempíku Skochovice, ubytování v chatkách a hlavní budově kempu, takže docela luxusík. Vyjížďka kolem Vltavy (vyznačovala se hlavně tím, že byli jedinci co jim došel benzín, muhehe, a pak už nás nedojeli) a někteří co radši polehávali v kempu po minulé noci. Pivo teklo proudem, špekáčky na klacku u ohně a ohňostroj zakončovaly sobotní noc. Pepíno s Libunou se vytáhli a malou skvrnkou na celé akci je to, že tam oba trochu zapadli(hlavně tedy finančně)..a gentlemansky to nesou dodnes..asi bychom se měli trochu zamyslet..

 

TESÁK

Rok : 2006 (Sraz č.3)

Pořadatel : Kelt

Ubytování v chatičkách na parádním místě, na kopci za Bystřicí pod Hostýnem, žrádýlko, sudové pivko, posezení u ohně, nikomu nic nescházelo. Vyjížďka po okolí (asi sto kiláků - hezký Kelte).Super zážitek i pro přažáky a okolní - kolonku o 7-8 lidech i domů vedl Bimbo.

 

KUŘIMSKÁ NOVÁ VES

Rok : 2005 (Sraz č.2)

Pořadatel : David P.

Chalupa v chráněné oblasti,nic moc pro chuligány,maso na roštu výborné,partička se rozšiřuje a největší zábavou byla 3 hodinová oprava Thomassovy motorky,kdy se zjistilo,že stači vyměnit jen jeden O-kroužek za dvacet haléřů.

 

KOSTELEC U KYJOVA

Rok : 2004  (Sraz č.1)

Pořadatel : Maxa

Ubytování bylo velmi spartánské, výletně jsme navštívili blázny na Buchlovickém kopci a ve sklípku se nás stále snažili opít III.jakostním vínem.